8 Şubat 2016 Pazartesi

Sevgililer Günü Hediye Önerisi #1 | "sosyalstüdyo"


Herkese merhaba! 
Ne de güzel bir aydayız dimi?
Şubat..
Mağlum sevgililer günü yaklaşıyor. Hediye olarak ne alsak? sorularını duyar gibiyim..
Kimi için "sıradan,anlamı yok" , kimisi içinde "önemli" olan ve derin anlamlar uyandıran bir gün.
Belki birçoğunuz hediyesini almış paketlemiştir bile.Ancak almayanlar için bir sevgililer günü hediye önerisinde bulunmak istiyorum!

Benim için maddiyattan çok,maneviyat daha öenmlidir.O yüzden daha çok anı biriktirmeye çalışırım.Bu sevgililer günü hediyeside tam olarak anılarımızla ilgili!

Fotoğraflarınızı bastırın ve ona sürpriz yapın!
İşte tam olarak da bundan bahsediyordum! sosyalstudyo bizlere anılarımızı daima canlı tutabilmemiz için bir imkan sağlıyor!
Peki nedir sosyalstudyo ?
Sizlere özel boyutlarda, online fotoğraf baskısı hizmeti sunuyor.Fotoğraflarınızı ister instagram hesabınız üzerinden,istersenizde yükleyerek bastırabiliyorsunuz.Fotoğraflarda gerçek fotoğraf kağıdı kullanılıyor ki bence benzerlerinden ayıran en önemli etken!
 Vintage bir hava katmak istiyorsanız benim önerim "Polarid Stil" polaroid baskıdaki fotoğraflardır.Peki bu resimlerle nasıl bir hediye oluşturabilirsiniz?

1- En özel anlarınızı bastırarak,şık bir kutu içinde ufak bir notla hediye edebilirsiniz. Bu ona hep güzel ve özel anlarınızı hatırlatacaktır.

2- Eğer erkek arkadaşınız tek yaşıyorsa yada evliyseniz, evin bir duvarına bastırdığınız en özel  fotoğraflarla kalp şeklinde yapıştırabilir,etrafınada led ışık kullanarak renklendirebilirsiniz! Eminim bu sürprize bayılacaktır!

3- SosyalStüdyo resim baskıları dışında bu resimleri kullanabilmeniz için sizlere çeşitli araçlar da sunuyor. Örneğin masa standı, küçük mandal ve ip gibi...

Sevgilinizin ya da eşinizin özel bir çalışma masası var ise, bastırdığınız resmi bu standlar yardımı ile masasına bırakabilirsiniz. Günün her anı sizi hatırlamasını sağlayacaktır!

4- Bahsettiğim ip ve mandallar yardımıyla yine evin bir duvarına bir dekor oluşturabilirsiniz. Bu salon ya da koridor veya yatak odası olabilir. Yine led ışık yardımıyla resimleri renklendirebilirsiniz!

Yapmanız gereken tek tıkla sipariş oluşturmak! 
Ürünleriniz instagram hesap adınızın basılı olduğu bir zarfta gönderiliyor.
Linki buraya bırakıyorum!
Instagram hesapları içinde şuraya link bırakıyorum.


Şimdiden "Aşk Dolu" bir 14 Şubat dilerim...
Ayşegül.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder