22 Haziran 2015 Pazartesi

NARECZA.COM - Topicrem Markası

Merhaba uzun bir aradan sonra..

Bugün sizlere online bir dermokozmetik sitesi olan Narecza 'dan bahsedeceğim.Birçok benzer site içerisinde oldukça ilgimi çekti.Telefonla sipariş verebiliyorsunuz -ve tabi kapıda ödeme yapabiliyorsunuz- aynı zamanda online destek alabiliyorsunuz.Bu sitenin güvenilirliği açısından artı puan olarak değerlendirilebilir.

Uzun siredir merak ettiğim bir marka olan Topicrem markasını siteden incelemeye başladım.Çok büyük olmasa da hali hazırda %5 lik bir indirim varmış.

Topicrem markasından kısaca bahsetmek gerekirse; Topicrem markası, 1993 yılında, laboratuvar başkanı bir babanın; hayatının ilgi odağı olmuş olan küçük oğlunun hassas cildi için yaptığı çalışmalarının sonucu olarak ortaya çıkmıştır.  Uzun süren çalışmalarının ardından Topicrem Ultra Moisturizing Body Milk nemlendirici vücut sütünü geliştirdiler.Ve kısa süre içerisinde çeşitli ürün yelpazesine ulaşmışlar.


Mesela cildiniz oldukça kuru ve hassas ise, Topicrem markasında sizlere uygun birçok ürün mevcut.Bunları Topicrem SOS Ürünleri ne tıklayarak inceleyebilirsiniz.İlgimi çekenlerden bir tanesi ise Topicrem Besleyici Yuz Bakim Kremi.Nemsiz kalmış ciltler için biçilmiş kaftan.

Aynı zamanda cildinize uygun birçok Topicrem Nemlendirici de bulabilirsiniz.

Eğer normal cilt tipine sahipseniz -sadece T bölgeniz yağlı,diğer yerler kuru ise mesela- , ultra nemlendirici yüz kremi de mevcut.İçeriğinde 
  • HYALURONIC ASİT
  • AQUAXYL
  • YABANİ MENEKŞE ÖZLERİ mevcutmuş.
Buraya tıklayarak ürünü inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.


Umarım faydalı bir yazı olmuştur..
Görüşmek üzere...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder