2 Şubat 2015 Pazartesi

#bademlebudukdavet #bademlebudukçaypartisi - SPONSORLAR 1

Merhaba.
Sizlere sevgili Elif'in çay partisinden şurada bahsetmiştim.
Bugünde biraz geciktirdiğim sponsorlar kısmından bahsedeceğim.Elif beni affetsin ama okul tahminimden de yoğun geçti,blogu da boşlamış bulundum mecburen..
Neyse efenim güzel sponsor hediyelerimize göz atalım..
Evmanya.com ilk  kez duyduğum bir siteydi.Bizler için yılbaşı konseptine uygun hediyelik sepet göndermişler.Paketimden bir de kekik kolonyası çıktı.Çok değişik değil mi ? :)Blogger dostu Bebak Acıbadem bizlere çok hoş bir set göndermiş.Göz makyaj temizleyicisi zaten favorim.Teşekkürler!
Aubrey markasına ait daha önce birkaç tester kullanmıştım.Event için bizlere bitkisel şampuan,saç kremi ve dudal balmı göndermişler.Merakla denenmeyi bekliyorlar..Dermokil markasını bi ayrı severim.Cildim sorunlu olduğu için her daim çekmecemde bir dermokil kil maksesi vardır.Çok teşekkürler!
Burmino bizlere bünyesindeki markalardan biri olan Raw Ganic marka makyaj temizleme mendili göndermiş.Bu mendiller hem organık hem de cildinizi temizlerken aynı zamanda tonikliyor!
Çok ilgi çekici.Teşekkürler!
Cosmed markasının daha önce Sos kremini deneme şansım olmuştu ve beğenmiştim.Kaliteli bir marka olduğundan şüphem yok.Bizlere çok şık bir paket göndermişler.Çok teşekkürler!
Dermadolin firması bizlere tester ürünler göndermiş.Keşke bu kadar büyük şişelere koymasalarmış kullanması epey zahmetli oluyor.
Soldaki nemlendiricileri annem bayılarak kullanıyor.. :)
Moshos Garden'ı duymayan az kişi kalmıştır herhalde..Bu sefer evente de katıldılar Moshos olarak.
Günlük nemlendiricisini ilk kez deneyeceğim.Diğerlerini zaten severek kullanıyordum.Çok teşekkürler
TupperWare çokça duyduğum bir markaydı.Özellikle sağdaki suluğu çok sevdim.
Soldaki saklama kabında ise kurabiyeler yerini aldı :) Teşekkürler
3M firması bizlere Scotch Brite ve Command marka ürünlerinden şahane cici bir paket göndermiş.Çok teşekkürler.Deniz Kozmetik de event'e katılmıştı.Kirpiklere bayıldım:)
Bu şahane paketleri için teşekkürler!


LR markasını ilk kez Elif sayesinde duymuş oldum.Ambalaj ve paket olarak oldukça kaliteli bir marka.Bizlere dolu dolu bir paket göndermişler.Ürünler hakkındaki ilk izlenimlerim de olumlu! Böyle kaliteli markalar keşfetmek çok güzel.Çok teşekkürler!

Bir sonraki yazımda da kalan sponsorlardan bahsedeceğim..
Çok sevgiler...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder