10 Ocak 2015 Cumartesi

Fresh'n Soft - Makyaj Temizleme Ürünleri

Yine bir aradan sonra merhaba! .
Bugün sizlere kurtarıcı 2 üründen bahsedeceğim.
Makyaj yaptığım günlerde , makyajımı temizlerken önce bir temizleyici ile yüzümü silip fazla makyajdan kurtarıyorum,daha sonra bir temizleme jeli veya köpüğü ile yüzümü güzelce yıkıyorum.Ancak bu şekilde temizlendiğini hissediyorum..
Ama çok yorgun olduğum zamanlar bu mümkün olmuyor ve hemencecik silip yatmam gerektiği zamanlar oluyor.Böyle durumlarda mekyaj temizleme mendilleri kurtarıcım!

Bu mendillerin yapıları oldukça yumuşak , yani yüzünüzü tahriş etmeyecek türden..
- Mendillerin boyutları ise tüm yüz makyajınızı çıkarabilecek şekilde büyük..
- Kokuları ise oldukça güzel...Resimde gördüğünüz gibi makyajımı tek mendil ile temizledim.Özellikle göz makyajımda eyelinerımı çok iyi çıkardı.Çok dramatik göz makyajlarında belki çok iyi permormans alamayabilirsiniz.
Ten makyajımında kabasını güzelce temizledi..

En iyi yanı ise cildimde tahrişe ve reaksiyona sebep olmaması oldu.Bundan sonra alır çantamda taşırım..Son olarakta makyaj temizleme pedlerinden bahsedeceğim..
Oldukça kalın,yumuşak ve dayanıklı yapıdalar..
Döktüğünüz ürünü kesinlikle tamamen emmiyor,su balonuna dönmüyor.Buda makyajınızı daha kolay çıkarmanızı sağlıyor,özellikle göz.Eğer makyaj temizleyiciyi çok fazla emerse,gözünüzü silerken bastırdıkça ürün gözünüze kaçabiliyor...
Tek bir ped ile 2 gözümdeki makyajı temizleyebiliyorum..


Her 2 ürün grubunu da beğendim.Fiyatlar , makyaj temizleme mendilleri ortalama 5TL, pedleri ise ortalama 2,5TL olsa gerek..

Aranızda bu ürünleri kullananlar var mı ?

Sevgiler,
Ayşegül.

*FRESH'N SOFT'A TEŞEKKÜRLER...

2 yorum:

  1. Makyaj temizleme mendillerini ben çok beğenerek kullanıyorum. İkiye ayrılmıyor, elimde kalmıyor, güzelce temizliyor :)
    Sevgiler...

    YanıtlaSil
  2. çok iyi anlatmşsınız teşekkürler bende bloğa beklerim :)

    YanıtlaSil