15 Aralık 2014 Pazartesi

Blogger Etkinliği ~ #bademlebudukdavet #bademlebudukçaypartisi #grandhyattistanbul

Yeni bir haftadan herkese merhaba!
Başlıktan da anlaşılacağı gibi sizlere sevgili Bademlebuduk Elif'in geçtiğimiz haftalarda Grandhyattistanbul'da verdiği davetin muhteşem detaylarından bahsedeceğim..


Elif oldukça sakindi,hiç heyecanlı gözükmüyordu.Girdiğimde beni çok sıcak karşıladı..
Elifle benim düzenlediğim eventte tanışmıştık..Çok sevdim kendisini...
Bu bir çay partisiydi ve her şey inanılmaaz güzel düşünülmüştü.Otel restoranına girdiğimde beni harika bir masa karşıladı! Grand Hyatt Istanbul'un İtalyan Executive Şefi Fabio Brambilla ve pastane şefi Şaban Bey bizler için farklı ülkelere de ait lezzetler hazırlamışlardı.Tatlıdan tuzluya her şey inanılmaz lezzetliydi.Ve tabi ki bu lezzetlerin yanında çay!

Masa ayrıntıları da bir o kadar hoştu! Hele o mum ayrıntısı ve kabuk tarçın kombini!


Sevgili Elif ve İtalyan Şef bizlere kısaca menüden bahsediyor.Menüde bir türk klasiği simit-kaşar da vardı..Tek tek tüm lezzetleri şeflerimiz sayesinde tanımış olduk..

Etkinlikte bizleri yalnız bırakmayan hatta yanımızda olan birkaç sponsor firma da vardı.Bunlardan biride Farmasi Kozmetik.Farmasiyi kısaca tanıdık. <sol resim>

Bir diğer firmamız ise Pupa Milano Turkey idi. <sağ resim> Bünyelerindeki markaları öğrendik ve bizler için getirdikleri hediyelerin detaylarını dinledik..
Diğer firmamız ise çok ilgi çekici ve şaşırtıcıydı ; homesweethome! Çağdan Hanım bizlere HomeSweetHome'u kısaca tanıttı.Öyle şekerdi ki kendisi.Bizler için çok cici hediyeler de getirmiş gelirken.. <sol resim>

Son zamanlarda eventlerde sıkça gördüğüm Fruitflowers da bizimleydi.Daha önce katıldığım bir eventte kendileriyle tanışma fırsatı bulmuştum..Lezzet buketleri hem göze hem mideye hitap ediyor.. <sağ resim>
Diğer ilgimi çeken firma ise Vivatinell oldu.Marka sorumlusu bizlere hem Acnecinamide marka hem de Revigen marka ürünlerini tanıttı.Acnecinamide 'in ürünleri oldukça ilgimi çekti..Audreyblog,ben,makyajkelebegi
Yazımı davetten resimlerle sonlandırıyorum..Sevgili Elif'e nazik daveti ve bu harika gün için tekrar çok teşekkür ediyorum.Emeğine sağlık,her şey mükemmel ötesiydi!

Katılan blogger arkadaşlar arasından yeni tanıdıklarım oldu,çok memnun oldum.Tanıdığım arkadaşlarımıda tekrar gördüğüme sevindim..

Herkese kocaman öpücükler!2 yorum:

  1. Ayşegülcüm ben de seni tanıdığım için çok memnunum,
    Sevgiler.

    YanıtlaSil
  2. Bu güzel etkinlik sayesinde tekrar görüştüğümüze sevindim canım.Sevgiler :))

    YanıtlaSil