3 Kasım 2014 Pazartesi

Rimmel London - Brow This Way,Kaş Maskarası (01-BLONDE)

Herkese merhabaaa! :)
Bugün sizlere daha çok taze Tr sınırlarına girmiş bir Rimmel London ürününden bahsedeceğim; Rimmel London - Kaş Maskarası!
Daha önce Benefit'in Gimme Brow 'unu merak ediyordum ama Watsons'lara bu miniğin geldiğini duyunca hemen alıp denemek istedim.Fiyatı : 12.90TL

Küçük olması benim için bir avantaj.Çantada taşıması rahat oluyor.Ürün tamı tamına 5ml! Gramaj olarak biraz az gibi sanki ama şuan için bereketli olacak gibi duruyor..

Watsons çalışanlarının söylediği kadarıyla 2 renk seçeneği varmış; Blonde ve Dark Brown. Benim kaşlarım zaten siyah olduğu için açık renk denemek istedim..

Sevdiğim özelliklerinden başlamak gerekirse;

- Rengini güzel veriyor,
- Islak bitişli değil;pudra bitişli.Böylelikle daha rahat ve iyi sabitlenmiş oluyor,
- Kaş arasındaki boşlukları bence gayet başarılı bir şekilde kapatıyor!
- Kalıcılığı 5-6 saat diyebilirim.Sabah 11'de kahvaltıya gittim, akşam 5'te tekrar aynaya baktığımda bozulmuş gibi gözükmüyordu..Sevindirici :)

Sevmediğim tek bir özelliği var ;

- Fırçası! Biraz ufak ve kısa olabilirmiş.Uygulama esnasında biraz zorluk yaşatabiliyor.Kaş sınırlarının dışına çıkabiliyor biraz büyük bir fırça olduğu için..Kaşımın doğal hali....Bu da Brow This Way uygulanmış hali...Bence fiyatına göre gayet max.bir performansı var.13TL 'ye denenebilecek güzel bir kaş maskarası! :)

Siz neler düşünüyosunuz ?
Yorumlarınız benim için çok önemliAyrıca bloguma üye olmayı unutmayın lütfen..

Sevgiler,
Ayşegül.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder