24 Kasım 2014 Pazartesi

CelluBlue - Selülit Görünümünü Gidermeye Yardımcı Vakum

Merhaba! Uzun bir süre önce Fransa'dan çok güzel bir paket almıştım.Denemem için selülit giderici bir vakum gönderilmişti.Eminim bloglarda sıkça denk gelmişsinizdir , bir de benden okuyun :)

Selülit 10 kadından 7 sinin (bana kalırsa) problemidir.22 yaşımda olmama rağmen yer yer bende de mevcut.Selülit oluşmasının en büyük nedenlerinden biri sağlıksız beslenmedir.Ürün size kesesiyle geliyor.Bu da bizlere taşıma kolaylığı sağlıyor.
Ürün tıbbı silikondan yapıldığı için uyguladığınız bölgelerde alerji meydana gelme ihtimali yokmuş ve aynı zamanda bu küçük vakum bir o kadar da sağlammış!
CelluBlue lipolizi tetiklemenize yardımcı olur.
Lipoliz, yağ hücrelerinin yakılması, lenf ve damar yolu ile kan dolaşımının hızlandırılması ve optimize edilmesidir.
Bu küçük vakumu hergün düzenli bir şekilde 20şer dk masaj yaparak kullanmanız gerek.
Peki nasıl kullanacaksınız?

• Öncelikle cildinize CelluBlue vakum'u uygulamadan önce mutlaka bir masaj yağı uygulayın! Aksi taktirde cildinize zarar verebilirsiniz!
•  CelluBlue’nun iki yanına parmaklarınızla baskı uygulayın ve bırakmadan uygulama yapmak istediğiniz bölgeye bastırın.Sonra yavaşca  kenarlarını bırakın, cildiniz CelluBlue tarafından vakumlanacaktır.Vakum'un kuvvetini biraz kaldırıp hava aldırarak ayarlayabilirsiniz.
Cildinizi CelluBlue ile vakumladıktan sonra,aşağıdan yukarı 3 dakika, soldan sağa da 1 dakika hareket ettirerek masaj yapın..Sonra dairesel hareketler yapın, dairesel hareketlerin yönü her zaman aşağıdan yukarı olmalıdır.Her seçili alana en az 5 dk uygulayın.
Selülitinizin derecesine göre 15/20 günde sonuç alıyor olmanız gerekiyormuş.
Ve hergün kullanım sonrasında 2 bardak su tüketmeniz isteniyor..
Şimdi gelelim bendeki etkileri neler oldu?


- Öncelikle ben masaj yağı olaak Johnson's baby oil kullandım.Cilt tarafından emilimi ve verdiği nem güzel.

- Selülitten tek bir alet ile kurtulmak mümkün değil elbette.Öncelikle sağlıklı beslenip spor yapıyor olmanız gerek.Bu vakum'dan bir mucize beklemeyin bu sebeple..

- Ben 15 gün kadar hergün yaklaşık 5 dk yukarıda bahsettiğim şekilde kullandım.Çok fazla bölgesel selülitim olmadığı için bariz bir değişim gözlemleyemedim ancak selülitli bölgelerimde bir toparlanma ve sıkılaşma gözlemledim. Aynı zamanda spor yapıp bol su tükettim elbette..


Eğer selülitlerden kurtulmaya kararlıysanız ve bu işi spor ve sağlıklı beslenerek devam ettirecekseniz,bu vakum; CelluBlue size yardımcı olacaktır! :) Ben etkilerinden ve bıraktığı görüntüden memnun kaldım.
Kullanıma şuan için ara verdim.Bu süre içinde nasıl bir değişim olacak onu da gözlemleyeceğim..

Ürünü almak isterseniz ürün size Fransa'dan gelecektir.Alabileceğiniz adres için TIKTIK,

Örnek kullanım videosu:Sevgiyle kalın... :)

1 yorum:

  1. merhaba Ayşegül'cüğüm
    nasılsın?
    21 aralık blogger buluşmamıza beklerim
    http://ilkblogdenemem.blogspot.com.tr/2014/11/21-aralk-2014-te-6blogger-bulusmamz-var.html

    YanıtlaSil