24 Ekim 2014 Cuma

#aysegulsautmnevent Blogger Etkinliği'm //


Merhaba,
Bilenler vardır,'makyajguncesi' olan blog adımı 'aysegulyaziyor' ile değiştirip .com ' a geçtim.Bunu kutlamak için ve ayrıca yavaş yavaş kendini hissettiren Sonbahar'a merhaba demek için bir Levent'te bir  kahvaltı event'i düzenledim.
Elimden geldiği kadarıyla her şeyi özenerek hazırlamaya çalıştım.


Etkinlik başlamadan önce Sevgili Ece,Naz ve Ezgi bana yardımcı olmak için erken geldiler.Çok teşekkürler kızlar



Instagram'dan tanıdığımız organizasyon işleriyle uğraşan kartoonevent sponsorumuzdu.Herkesin adına özel sonbahar konsepli amerikan servisleri hazırladı.



Ve aynı zamanda event hashtagimizi içeren bir masa panosu hazırladı bizlere.Hepsi çok şık oldu.Çok teşekkürler!!!



Arka tarafta kahvaltılar hazırlanıyor..Ve masada sevgili sponsorlarımızın hediyelerinden birkaçı..
Etkinliğimizde 4 firma bizimleydi.
Bunlardan ilki sevgili Rafinera ekibi! Öyle ilgili öyle tatlılardı  ki! Bizlere Rafinera'nın işleyişi ve örnek menüler hakkında bilgi verdiler.





Rafinera'da 2 farklı paket seçeneği bulunuyormuş.İlki zayıflamak isteyenler için , diğeri ise formunu korumak isteyenler için.Full öğünler paketi ise günlük 29tl miş!





Sevgili Rafinera gelirken bizleri unutmamış.Herkese elmalı tarçınlı muffin ve portakallı pelte getirmişler.Çok lezzetliydiler! Ve aynı zamanda örnek bir günlük paket getirmişler..
Bitmedi tabi..5 şanslı kişiye ise çekilişle 2 günlük full paket rafinera paketi hediye ettiler.Bu şanslılardan biri de bendim.Teşekkürler Serpil hanım ve Rafinera ekibi!





2.olarak Faberlic Kozmetik'ten sevgili Melisa hanım bizlerleydi.Kendisi bize Faberliğin geçmişinden ve ürün skalasından bahsetti bizlere.Faberlic bir Rus markasıymış.Bakım ürünlerinin yanısıra renkli kozmetik ürünleri de bulunuyormuş.
Bizler içinde harika paketler hazırlamışlar.Teşekkürler Faberlic ve Melisa hanım!

3.olarak SPLAT markası ve Marina hanım bizlerleydi.Bizlere Splat diş macunları hakkında bilgi verdi.O da aynı şekilde Rus markasıymış ve inanılmaz değişik ürünleri var.Zararlı florür içermiyorlarmış.Şimdilik sadece eczanelerde satılıyor.Teşekkürler SPLAT ve Marina hanım!




Herkese farklı çeşitlerde Splat diş macunu dağıtıldı...
Resimdekiler : Selin,Gülsen ve Elif..


Resim Egi'den..


4. ve son olarakta Instagram'dan PinkBlackBeautyCare olarak tanıdığımız Nevra bizimleydi.Kendisi bizler için çok cici paketler hazırlamış.
Aynı zamanda Nevra artık site üzerinden satışa geçiyormuş! Yakında www.PinkBlackBeautyCare.com 'dan alışveriş yapabileceksiniz! Teşekkürler Nevra!






Tabi toplu olarak fotoğraf çekilmeyi ihmal etmedik.Gelen blogger arkadaşlarım arasında daha önceden tanıdıklarım da vardı,yeni tanıştıklarım da oldu.Hepsi öyle şeker öyle güzeller ki!
Resimdeki sırayla soldan sağa katılan bloggerlar :



Ben:>


Bir sonraki postta ise sponsorlarımızı paylaşıyor olacağım..

Sevgiler,
Ayşegül

1 yorum:

  1. canım cok guzel bir bulusma düzenlemişsin ellerine sağlık bakıyorum yazılarına, diğer yazılarında cok güzel.
    ödülledim seni bu arada :) sevgiler

    YanıtlaSil