14 Haziran 2014 Cumartesi

Watsons Card Lansmanı ve Watsons Card ile AlışverişMerhaba.Bu yazıyı daha önce yazmam gerekirdi ancak fırsat bulamadım.
Bu ay Watsons Card larımıza kavuştuk biliyorsunuz.Watsons bunu bizlerle kutlamak istemiş ve ayın  7sinde Nişantaşı Rumeli Watsons'da bir lansman gerçekleştirdiler.Ben de davetliydim ancak daha önceden başka bir planım olduğundan biraz rötarlı katılabildim..Gittiğimde bir tek sevgili Selma < @ojelerfora > 'yı görebildim.Davetli herkesin isminin ve blog header'ının olduğu kartları asıp bize harika bir jest yapmışlardı.Görünce çok mutlu ve onore oldum.Çok tatlı değiller mi?
Geç kalmama rağmen beni beklemişler ve hemen tanıdılar!Çok samimilerdi gerçekten Watsons ekibi! 
Müge hanım ve Şervan bey Watsons Card hakkında detaylı bilgi verdiler ve Watsons cardlarımızı aktifleştirmemize yardımcı oldular..
Watsons Card 2.5TL karşılığında size böyle bir kit içerisinde geliyor.Kartınızı internet üzerinden aktive ettiğinizde 100puan kazanmış oluyorsunuz.100puan 1 TL'ye karşılık geliyor.

Kart'ın avantajları neler derseniz:
- İçerisinde tek kullanımlık indirim çekleri bulunuyor.Sanırım 12 adet yukarıdaki resimdeki gibi çeşitli markalarda yüzde ve TL olarak indirim çekleri bulunuyor.
- Her alışverişinizde tabi ki kartınızda puanlar birikiyor.
- Doğum günü ayınıza özel 5KAT puan ve size özel avantajlara indirimlere sahip oluyorsunuz..
- Ve şöyle bir güzelliği var; harcama gruplarımıza göre indirim kazanıyormuşuz.Yani en çok hangi kategoride alışveriş yaptıysak bize o gruptan indirim sunuyolar!Şimdi gelelim Watsons Card ile yaptığım alışverişe..Watsons biz lansmandaki bloggerlara şahane bir sürpriz yaparak kartlarımıza 100TL karşılığında puan yüklemişler!!! Bizede alışveriş yapmak düştü.Çok teşekkürler WATSONS!

- Aussie markasında genel olarak indirim vardı %20 sanırım.Kitimden çıkan kuponlarda da ekstra %25 Aussie indirimi vardı! Aussie saç bakım suyu 18.90indirimli fiyatı üzerinden %25 indirim kuponu ile 14 TL gibi bir fiyata indi.
- Schwarzkopf GOT2B serisi ısıya karşı koruyu spreyide 16,90a düşmüştü.Kitte Schw.ürünlerinde %20 indirim kuponu vardı ve sprey 13,50TL gini bir fiyata gelmiş oldu...
- Watsons card sahiplerine 25TL üzeri alışverişlerde Schwarzkopf kuru şampuan 19,90'dan 5TL gibi bir fiyata geliyormuş,onu da aldım..
Ayrıca Watsons card sahiplerine 20 TL üzeri alışverişlerinde çanta hediyeymiş! Böylece tüm renkleri almış oldum.Bunlarda lansman günü aldıklarım.Kasada da bir sürpriz yaptılar bize.Pembiş Watsons çanta getirmişler bize özel! ve bir de watsons kupa hediye ettiler!
İlk gün;
- Çok merak ettiğim Elidor kuru şampuanı a,
- Rimmel London 'ın bayılarak kullandığım mat.perf.concealer'ını,
- Yine Rimmel'in 3ü1arada shimmer bronzer'ını,
- Yine Rimmel'in vintage pink isimli yeni seri rujunu,
- Maybelline'in yeni çıkardığı Colossal kaval eyeliner'ını
aldım.
Hepsini merak ediyordum.
Watsons'a bu eşsiz alışveriş ve Card deneyimini yaşattıkları için çok teşekkürler..

Son olarakta sevgili Selma ile en büyük Watsons Card ile poz verdik! Instagram'dan @ojelerfora olarak kendisine ulaşabilir,muhteşem nail artlarını takip edebilirsiniz!

Lansman için Watsons ekibine ve hep güleryüzlü oldukları için Watsons Rumeli mağazası çalışanlarına çok teşekkürler!


Sevgiler...*Lansman yazısıdır.Watsons Türkiye'ye çok teşekkürler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder