10 Haziran 2014 Salı

| Farmasi - Likit Eyeliner Black(Siyah) |


Hellö! 

Geçtiğimiz haftalarda Farmasi firmasından ayrı 2 paket hediye aldım, ancak blogda yazmaya yeni fırsat bulabildim.Farmasi ürünlerini ben yeni duydum ama iyi ki de tanışmışım! Bir eyeliner aşığı hatta siyah eyeliner aşığı olarak paketimden çıkan likit farmasi eyeliner'dan bahsedeceğim.


Öncelikle eyeliner'in kendi özel kutusu yok.Bu şekilde koruma bandıyla birlikte satılıyor.Ambalaj klasik kozmetik ambalajlarından ancak üzerindeki yazı silinmeye başladı..Bu tarz likit eyelinerlar genellikle kalem uçlu oluyor ve bence en güzel eyelinerlar bunlar.Eğer eyeliner çekmekte zorlanıyorsanız kalem uçlu eyelinerlara daha iyi hakim olacaksınızdır ve daha kolay uygulayabileceksiniz.Üstelik bu kalem uçlularla kuyruk yapmak da bir o kadar kolay!Resimdeki gibi eyeliner oldukça siyah! Hatta kömür siyahı da diyebiliriz..Islak bitişli değil; 1 dakika kadar bir süre içinde kuruyup mat bir hal alıyor..
Gözlerimde herhangi bir yanmaya , alerjiye vs sebep olmadı.
Çıkarması da oldukça basit.Herhangi bir göz temizleyicinizle kolayca çıkarabilirsiniz
Akma yada bulaşma yapmıyor ki bence en önemli nokta burası!
Buda gözdeki duruşu.Oldukça başarılı değil mi? Farmasi ürünlerinin fiyatlarıda oldukça uygun! Online kataloğu buradan tıklayarak inceleyebilir,buraya tıklayarak satın alabilirsiniz!

Ne düşünüyorsunuz ürünle ilgili ? Ben çok sevdim..

Sevgiler
*Farmasi Türkiye'ye deneme fırsatı verdikleri için teşekkürler..

1 yorum: