31 Mayıs 2014 Cumartesi

Hassas Ciltlere Bioderma Sensibio Serisi! // Dermomarket.com

Bioderma markasını ve geniş ürün yelpazesini bilmeyen yoktur..Cilt bakım ürünleri,saç bakım ürünleri,güneş serisi ve hesaplı kofreler!
Ben hassas ciltli olduğum için daha çok Sensibio serisini kullanıyorum.Eczane fiyatları biraz yüksek olduğundan online satış yapan sitelere yöneldim ve Dermomarket'i keşfettim! Çoğu Bioderma ürünleri %20 indirimli satılıyor!

Sensibio serisi daha çok hassas ciltler için yapılmış bir seri.
CildinizCildiniz:
  • Toleransı düşük cilt, normalden kuruya dönük
  • Toleransı düşük cilt, kurudan çok kuruya dönük cilt
  • Kızarıklık sorunu olan cilt
  • Kızarıklık ve skuam sorunu olan cilt ise bu seri tam size göre!Bu seride çok meşhur Sensibio H20 makyaj temizleme suları;

Cildinizi makyaj kalıntısından temizler ve durulanma gerektirmez.Kullananların oldukça memnun kaldığı başarılı bir ürün.Ben de severek kullanıyorum.

Aynı zamanda seride; BB krem,DS cream<kızarıklıklar için bakım kremi>,göz çevresi için yatıştırıcı nemlendirici krem,cilt parlaklığını geri kazandırmak için maske,alkolsuz deodorant. ve kofreler gibi birçok ürün bulunuyor.BB Krem: Kızarıklığa eğilimli reaktif ve hassas ciltler için nemlendiren, yatıştıran, Uv ışınlarına karşı koruma sağlayan ve cilt tonunu eşitleyen yeni nesil bakım kremidir.

Sensibio Mask: Hassas ve tolerans değeri düşük ciltler için nemlendirici ve yatıştırıcı özellikleri bulunan bakım maskesidir. Bioderma’ya özel Toleridine kompleksi ile zenginleştirilmiş olan ürün düşük tolerans değerlerini yükselterek cildin dış etkenlere karşı daha dirençli olmasını sağlamaktadır. Bu ürünlerin yanında cilt temizleme jelleri, Ds köpük, Ds krem, nemlendiriciler, compact pudra ve güneş ürünleri de bu serisin sevilen üyesi ürünler arasında yer alıyor.Detaylı inceleme ve Hassas Ciltlere Özel Bioderma Serisi için yazıya tıklayarak siteye gidebilirsiniz.

Cilt tipiniz eğer bu seriye uyuyorsa Bioderma satış noktalarından biri olan Dermomarket.com 'dan Bioderma ürünlerini güvenle,uygun fiyata ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder