15 Nisan 2014 Salı

Max Factor - EXCESS INTENSITY Eyeliner(03-04)

Herkese merhaba!


Bugün sizlere eyeliner aşığı olarak sevgili Watsons'ın denemem için gönderdiği eyeliner kalemlerden bahsedeceğim..

Max Factor-Excess adı altında maskara ve eyeliner çıkarmış.Şurada bahsettiğim yazımda maskarayı anlatmıştım..
Hemen hemen her türlü eyeliner denemişimdir;likit,kalem,keçe uçlu,jel vs vs.En pratik olanlar tabi ki kalem eyelinerlar.Hem sürüşü kolay,daha iyi hakim olabiliyosunuz,hem de hata yapma oranınız daha düşük..


Max Factor'un bu eyelinerları aynı zamanda asansörlü ancak şöyle bir sorun var;açtıktan sonra geri alma şansınız yok! Yani eyeliner'ın zkırılıp ziyan olmaması için çok az açmalısınız.
Bendeki renkleri 03 ve 04.Siyah eyeliner tüm kış boyunca ve hala vazgeçilmezim.Kömür siyahı değil,zaten öyle olmasıda yüze biraz sert bir ifade katıyor  gibime geliyor.
Sürümü oldukça kolay,yumuşak yapılı bir eyeliner.
Göz altlarıma akma yapmıyor ancak göz kapaklarıma bulaşabiliyor..Eyeliner sürmeden önce göz/far  bazı uygularsanız,bu tarz kalem  yada jel eyelinerlar göz kapaklarınıza bulaşma yapmaz.


Bu renkte fıstık yeşili diye adlandırdığımız rengin ta kendisi! Mağlum bahar geldi renklenmek lazım :)
Yalnız bu rengin bende şöyle bir sorunu oldu; oldukça sert ve sürümü zor! Rengini alabilmek için biraz gözümü aşındırdım..Bendeki mi böyle yoksa hepsi mi emin değilim ancak oldukça hoş bir renk! Bulaşma gibi bir durum olmadı,kalıcılığı çok iyi !
04

03Buda eyelinerların gözdeki duruşları.Ben genel olarak siyah rengini daha çok sevdim,yapısı açısından.Yeşil'in sürümü biraz daha kolay olsaydı,oldukça kullanışlı bir renk olabilirdi benim için..
Bu eyelinerlar şuanda Watsons'larda satılmakta ve sanıyorumki indirimde 28TL civarı..

Siz ne düşünüyorsunuz? Deneyenler var mı? 


Sevgiler...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder