7 Nisan 2014 Pazartesi

Cyrene - Durulama Gerektirmeyen Yüz ve Makyaj Temizleme Suları


Cyrene, Misel teknolojisi kullanılarak yeni nesil makyaj temizleme solüsyonları geliştirmiştir.
Misel solüsyonlarının en belirgin ve farklı özellikleri durulama gerektirmeden makyajı ve kiri temizlemeleridir.
Cyrene Misel Solüsyonlarının piyasadaki diğer benzer ürünlerden farkı yağ içermeyen özel formülleri ile gözleri yakmadan ve kirpikleri dökmeden, yüzünüzü kir ve makyajdan nazikçe arındırmasıdır. Durulama gerektirmeden yüz, dudak ve gözlerdeki kiri, makyajı ve makyaj kalıntılarını etkili bir şekilde temizler, gözeneklerin açılmasına yardımcı olur. İçeriğindeki Pro Vitamin B5 sayesinde kirpikler beslenir. Yağ, Etil Alkol, Esans, Renklendirici ve Paraben içermez. Hassas ciltler de dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için uygundur. Temizleme sonrasında cildi rahatlatarak ipeksi ve yumuşacık bir his bırakır.


Farklı cilt tipleri için iki çeşit olarak tasarlanmıştır:

1- Hassas ve Kuru Ciltler için
Cyrene Sensitive Cleansing Micellar Water and Make-up Remover
İçeriğindeki Pro Vitamin B5 ve gliserin cildi ve kirpikleri nemlendirerek besler. Yeşil çay özleri antioksidan etki sağlayarak cildi sakinleştirir ve serbest radikallerin olumsuz etkilerinden korur. Allantoin ciltte kızarıklıkların ve yanmaların oluşmasını engelleyerek cildi korur, sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.

2- Karma ve Yağlı Ciltler için
Cyrene Ultra Soft Cleansing Micellar Water and Make-up Remover
İçeriğindeki Pro Vitamin B5 ve gliserin cildi ve kirpikleri nemlendirerek besler. Aloe Vera Yüksek oranda su tutma özelliği sayesinde cilde hidrasyon etkisi yaratarak cildi nemlendirir. Kan dolaşımını aktive ederek yeni hücre oluşumunu tetikler. Ayrıca Aloe Vera vitamin, amino asit, mono sakkarid ve polisakkarid açısından zengindir.
Ayrıntılı bilgi ve satın almak için www.cyrene.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz, yenilikler ve kampanyalardan haberdar olmak için bizi sosyal medya dan takip edebilirsiniz www.twitter.com/CyreneBio www.facebook.com/CyreneBiocosmetiques


*Bu bir basın bültenidir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder