29 Mart 2014 Cumartesi

Max Factor - Excess Volume Mascara


Merhabalaar.Mutlu hafta sonları..

Her kadının şikayetçi olduğu konu;kirpikleri.Benim bu tarz bir takıntım yok ama  tam bir maskara delisiyim.Bugünkü maskara sevgili Watsons tarafından denemem için göderildi.Bende sizler için denedim ve yorumluyorum..


Bu maskara biraz alışılmışın dışında,çift taraflı;iki fırça barındırıyor.1.fırça kirpiklerinizi hacimlendirirken,2.fırça ekstra dolgunluk sağlıyor.Fırçaları incelersek;


Volume kısmının < Extreme volume>  fırçası,taraklı bir yapısı var.Sık olduğu için kirpiklerinizi hacimlendirirken aynı zamanda tek tek ayırıyor.


Yoğunluk veren kısmının <dark lacquer> fırçası ise,sık bir kıl fırça.Fırçanın bir özelliği ise uca doğru daralması.Böylelikle göz pınarınıza doğru olan kirpiklerinize de ulaşmış oluyorsunuz.Aynı zamanda uç kısmı alt kirpiklerede kolay kullanım sağlıyor.


Şimdi öncesi ve sonrasına bakalım;Kirpiklerimin doğal hali
Sonrası(iki tarafın da uygulanmış hali)
 

Ben maskarayı genel anlamda baya sevdim.Gün içerisindeki makyajınıza göre istediğiniz tarafını kullanabilirsiniz.Sade bir makyajınızda hacim veren tarafını,eğer buğulu dramatik bir makyaj yaptıysanız dolgunluk/yoğunluk veren tarafını yada gece makyajlarınızda her iki tarafını da kullanabilirsiniz,tercihe göre.

- Topaklanma yapmıyor,
- Kısmen kirpikleri tarayıp,tek tek ayırıyor,ekstra dolgunluk sağlıyor,
- Temizlemesi biraz zor.Birkaç kez silmeniz gerekebilir.


Verdiği hacim ve dolgunluk gerçekten başarılı.Ürünü şuan sadece Watsons mağazalarından temin edebilirsiniz.Siz nasıl buldunuz? 

Yorumlarınız benim için çok değerli ve eğer yazılarımı beğeniyorsanız blogumu takibe alarak bana destek olabilirsiniz.

Öpüldünüüüüz2 yorum:

  1. bu kadar yapıyorsa maşaallah:)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. aynen canım.iki tarafın da uygulanmış hali :) baya başarılıymış

      Sil