28 Mart 2014 Cuma

HC Hair Care - Ovex < Hızlı saç kurtarma ve canlandırma terapisi>Bugün sizlere hepimiz için çok değerli olan saçlarımız ile alakalı bir üründen bahsedeceğim.
Hc Hair Care marka Ovex maske,etkinliğimde firma tarafından bizlere hediye edilmişti.Ürünü yaklaşık 5- hafta kadar kullandıktan sonra yorumlayabileceğime karar verdim..


Ürün 200 ml lik şık vir kavanoz kutuda.Ayrıca kapak açıldıktan sonra üzerinde ek bir ince kapağı daha var.Böylece ürün daha iyi muhafaza edilebilir.Yarısından çoğunu kullandım.Ürün saçları kısa sürede canlandırıp onarmayı vaadediyor.Kullanım şekli,saça yeterli miktarda uyguladıktan sonra,5 dk bekletip durulamak.Saçlarım kalın telli ve boya işlemlerinden dolayı yıpranmış.Uzun vaadeli kullanımda gözlemlediğim etkileri;

-  Saçı ağırlaştırmıyor.Sadece saçtan arınması biraz zor.İyice durulamak lazım! Her ne kadar " hafifçe durulayın " dense de,iyice durulanmadığında hafif yağlı bir görüntü oluşuyor..
- İlk kullanımdan itibaren saçları yumuşatıyor.
- Uzun süreli kullanımda saçlarımda elektriklenmeyi minimuma indirdi! Gözle görülür şekilde saçlarımın kabarmasını engelledi!
- Saçlarıma kesinlikle daha parlak ve sağlıklı br görüntü sağladı.
- Saçlarıma hemen hemen hergün ısı uyguladığım halde,saçlarım artık çok fazla yıpranmıyor..
- Maskeyi haftada 2-3 kez kullanmanız yeterli.Etkisi uzun süre devam ediyor..


Ovex, isminin hakkını vererek yıpranmış,işlem görmüş saçı güzel bir şekilde nemlendiriyor ve onarıyor.Fazlaca beğenmiş olabiliri..Ürünü bitirdikten sonra mutlaka tekrar kullanmak isterim.
Aynı zamanda HC Hair Care marka birçok saç bakım ürünü var.Şuradan diğer ürünleri inceleyebilir, buradan Ovex'i satın alabilirsiniz!

Aynı zamanda sayfamın sağ altındaki sacbakim.com  reklamına tıklayarak markaya ve siteye ulaşabilirsiniz:)

Okuduğunuz için teşekkürler..
Öpüldünüüüz

4 yorum:

 1. ben de şu anda açık olan maskelerimin bitmesini bekliyorum kullanmak için ama herkes çok memnun kalmış bu iyi bir şey..

  YanıtlaSil
 2. Bizde oda arkadasımla birlikte yaklasık bir aydır kullanıyoruz .Onun saçlarında boyanın parlaklığını arttırdı benimde sürekli düzleştirmeden kaynaklanan dalgalarımın deformesini düzeltti .Güzel bir ürün olduğunu düşünüyorum ..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. süper , evet güzel bir ürün :> etkili en azından

   Sil