16 Mart 2014 Pazar

Garnier - Express Çift Etkili Göz Makyaj Temizleyici

Herkese merhaba! Blogdaki GFC sorunu devam ediyor ve malesef çekilişi askıya almak zorunda kaldım..
Bloguda biraz boşladım vizeler başlıyor falan..neyse:)


Bugünkü konuğum daha önce şurada yazısını yazdığım Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu ile aynı zamanda çıktı bu ürün.Migros indiriminde denk gelince bir şans vermek istedim.
Ne'sini sevdim?


- Öncelikle makyajı çok güzel temizliyor.Çift fazlı olduğundan biraz yapısı yağlı fakat temizledikten sonra yağlı bir his bırakmıyor..
- İçeriğindeki doğal ARGININE sayesinde kirpikleri besliyor,yoğun ve güçlü hissettiriyormuş.Kirpik dökmüyormuş.Ki evet kirpik dökme gibi bi problem yaşatmadı ve ayrıca kirpiklerimin daha parlak ve sağlıklı gözüktüğünü hissettim...
İçeriği


Ne'sini sevmedim?


- Geldik en önemli noktaya!!! Bu ürünü kullandığım süre içinde göz çevremde inanılmaz bir kuruluk oluştu hatta şöyle ki pul pul dökülcek kadar..
- Göz çevremdeki deri incelmiş gibi inanılmaz bir hassaslık oluştu.Ve sonrasında hiçbir ürün kullanamadım.Gözüme su bile sürsem felaket bir yanma hissediyordum...(göz çevremde normalde bir hassasiyet yoktur)

Bu hassasiyeti/sorunu başka bir ürün yapmış olamaz mı?
Hayır olamaz.Çünkü kullanmayı kestiğimde şikayetlerim yavaş yavaş azaldı ve şuan göz çevrem daha iyi.


Bu Garnier'ın çıkardığı son 2 ürünü benim cildime hiç iyi gelmedi.Kusursuz M.Temizleme Suyu ise ben ve bazı arkadaşlarımda pütür pütür aknelenme sorunu oluşturdu (yazısını güncelledim burada ).İçeriğindeki hangi madde/etkendendir bilinmez,ben bu iki ürünü çoktan rafa kaldırdım..


Sizlerden bu ürünleri kullanan memnun kalan yada kalmayan varsa yorum bırakırsa çok sevinirim..

ÖpüldünüüüüüüzHiç yorum yok:

Yorum Gönder