18 Mart 2014 Salı

Avon - Advance Techniques < Argan yağlı şampuan > Moroccan Argan Oil Shampoo


Yeniden herkese merhaba! Mutlu günler:)
Bugün sizlere beklemediğim bir performans sağlayan bir üründen bahsedeceğim..
Avon'un Advance Tecniques serisinden Argan Yağlı şampuan! Benim önceleri saçlarımla aramda inanılmaz bir problem vardı.Kabarma,elektriklenme,hacim kaybı vs.Bu yüzden kendime araştırmalarım sonucu bir saç bakım rutini hazırladım.Bu üründe bu rutinin sevilen bir parçası oldu:)


Benim için bir sampuanda en önemli şey;saç derimi kurutmaması! Kullandığım birkaç marka'nın şampuanı inanılmaz kepeklenme sorununa yol açmıştı.Bende bir deneyeyim diyerek bu şampuanı aldım (2.5TL gibi komik bir fiyata :) )Ne'sini sevdim?- Öncelikle dediğim gibi hassas narin saçlarımda kurumaya ( kepeklenmeye) yol açmadı.
- İçeriğindeki Fas Argan Yağı sayesinde her kullanım sonucu saçlarımı ipek gibi yaptı ve kısa sürede saçlarım daha kolay taranır hale geldi. Zaten Argan Yağı'nın faydalarını say say bitmez,hiç oraya girmeyeceğim..(saçı besler,yumuşatır vs..)
- Argan Yağındandır ki hoş bir kokusu var.
  
Sevmediğim hiçbir yanı olmadı,bu yüzdendir ki daha sonra 700ml lik boyunu da aldım.Kullanmaya devam:)


- İçeriğindeki -dikkatimi çeken- Limonene ise güçlü bir antiseptikmiş.ayrıca çevre dostu bir bileşenmiş..(kanser tedavisinde dahi kullanılabilirmiş..) Parabende içermiyor..

Kısaca benim şiddetle tavsiye edeceğim uygun fiyatlı güzel bir ürün...

Kullananınız var mı ? 
Çok sevgiler

Öpüldünüüüüz
1 yorum:

  1. avon şampuanları hiç denememiştim ama bunu deneyebilirim ..

    YanıtlaSil