6 Şubat 2014 Perşembe

John Frieda'Frizz-Ease Hair Serum (Thermal Protection)


Merhaba yeniden.Sendromsuz bir pazartesi diliyorum..ve herkes için güzel bir hafta olsun efeniiiiim :)


Bugünkü konuğumuz birçoğumuzun bildiğini düşündüğüm John Frieda markasından..Eğer siz de saç kabarmasından,elektriklenmesinden şikayetçiyseniz ve çok sık saçınıza ısı uyguluyorsanız bu ürün  tam da aradığınız şey olabilir,okumaya devam :)


Bu ürün adından da anlaşıldığı gibi bir çeşit saç serumu.Ürünün vaad ettikleri ; saçı ısıya karşı koruyor  ve saçı yatıştırıyor.Yani elektriklenmeyi min.düzeye indiriyor.İncelersek;


- Ürün pompalı bir şişede ve 50ml,kullanışlı bu yüzden..Çok uzun zamandır kullanmama rağmen yarısına gelebilmiş değilim,epey bereketli ve de.. 
- Saçımıza termal içerikli bir kalkan oluşturduğu söyleniyor ambalajında...
 Birkaç markanın daha ısıya karşı koruyan ürünlerinden denedim.Onlar sprey tarzındaydı.Hiçbirinden memnun kalmadığımı söyleyebilirim.Çoğu saçta yapış yapış bir his bıraktı ve gün içerisinde sanki saçım yağlanmış gibi hissediyordum.
- Bu ürün yağ kıvamında olmasına rağmen saç tarafından kısa bir sürede emiliyor ve saçta rahatsız edecek herhangi bir his bırakmıyor..Bu konuda çok sevdim..
- Saçını çoğu günlerde düzleştiren biri olarak söyleyebilirm ki; saçı çok iyi yatıştırıyor.Kabarıklığı gideriyor..
- Ve saçımı düzleştirdikten sonra oluşan elektriklenmeyi hatta yanmış gibi oluşan görüntüyü kısa sürede min.düzeye indirdi..
- Saçlarıma ekstra parlaklık sağladı..
Ambalajında yazdığı gibi ıslak yada kuru saça uygulanabiliyor fakat ben kuru saça uygulama taraftarıyım.Nemliyken saçıma başka bir bakım ürünü uyguladığım için belkide..yada ıslak saça uyguladıktan sonra kuruturken çok bir his vermeyebilir..

Bu ürünü Gratis'ten ikinci ürüne %50 indirim kampanyasıyla almıştım.Fiyatı sanırım şuan 25-30 TL arası,tam emin olmamakla birlikte..Benim tüm isteklerimi karşıladı,aradığım ürünü buldum..Fiyatını da hakediyor..Sizlerde bu ürüne mutlaka bir şans verin isterim..

Okuduğunuz için teşekkür ederim efeniim.Bir sonraki postta görüşmek üzere.Yorumlarınız benim için çok önemli...
Öpüldünüüüüüüz

2 yorum:

  1. Ben de bu tarz bir ürün arıyordum ne alsam bilemiyordum, çünkü saçıma genelde fön veya düzleştirici uyguluyorum.
    o zaman bu aklımda bulunsun teşekkürler bilgilendirme için :)

    YanıtlaSil