22 Şubat 2014 Cumartesi

BEBAK - Acı Badem Sütü < Makyaj Temizleme Sütü >

Güzel bir hafta sonundan herkese merhaba.Kış gelsin diye mırıldanırken havanın bir anda soğması çok anlamlı oldu gerçekten :>

Bugün sizlere çok aşina olduğumuz bir üründen bahsedeceğim.Bir de benden dinleyin istedim.Bi ürün her ciltte aynı etkiyi yaratmaz,aynı tepkiyi vermez biliyorsunuz ki...Ürün başlıktan anlayacağınız gibi çok sevdiğimiz BEBAK marka Makyaj Temizleme SütüCildimiz hepimizin en değerlisidir.Onu en iyi ürünlerle şımartmak isteriz.Haliyle hep daha da güzel bir ürün arayışına gireriz..Bizlerde bu noktada sizlere yardımcı olmak için farklı ürünler deneyip hakkında bahsediyoruz..
Bebak markası yıllardır bildiğim bir marka.Makyaj yapmaya başladığım zamanlarda kullandığım ilk makyaj temizleyicimdir..Karma-Yağlı bir cildim var.Her ürünü sevemiyorum.Bu makyaj temizleme sütünü sanıyorum ki 8-9 ay kadar kullandım.İncelersek;

Neleri sevdim?

- Öncelikle yoğun kıvamlı değil ve kokusu bayağı hoş.
- Eğer karma-yağlı bir cildiniz varsa bu ürünü pek sevmeyeceksiniz.Cildi nemlendirirken biraz yağlandırıyor.
- Makyajı tek hamlede inanılmaz güzel temizliyor..Özellikle göz makyajı için harika bir alternatif!

Asıl söylemek istediğime gelirsek;

!!!! Göz makyajını çok güzel temizlediği gibi aynı zamanda içeriğindeki acıbadem yağı sayesinde kirpiklerime bakım yaptığını da düşünüyorum..Benim kirpiklerimde gözle görülür bir çoğalma sağladı.1 seneden fazladır kullanıyorum göz makyajım için,kullanmaya da devam edeceğim !!!!

Peki ben neden ürünü kullanmayı bıraktım? Neyi sevmedim?

Bilirsiniz acıbadem yağı badem yağının bir türevidir.Badem yağınında cildi tüylendirme gibi bir durumu var..Uzun süreli kullanımda,cildimde bir tüylenme hissettim ve akabinde ürünü kullanmayı kestim! Bebak her ne kadar bunun aksini savunsa da,ben gördüğümü bilir söylerim!


İçeriğininde pek hoş olduğunu söyleyemeceğim.Parfüm ve Paraben mevcut..
Genel olarak cilt makyajımı güzel temizlemesine rağmen,etkileri ve içeriği yüzünden kullanamadığım,ancak göz makyajını muazzam temizlediği ve kripiklerimi dökmediği aksine bakım yaptığı için,benden tam puan aldı!

Ürünü Watsons,Gratis,CosmoCity tarzı mağazalardan uygun fiyata edinebilirsiniz.

! Kullanıp cildinde tüylenme gözlemleyen var mı ? !
Öpüldünüüüüz

3 yorum:

 1. Benimde cildim yağlı dediğin gibi yağlı ciltler için pek iyi sayılmaz.Kıllanmayı ben senden ilk defa duydum kullanmaktan hemen vazgeçiyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben kendi cildimde oyle bir etki yarattigini gozlemledim.herkeste ayni sey soz konusu olmayabilir.zaten kullaniyormussunuz,oyle bir sey hissetmediyseniz sorun olmayabilir :)

   Sil
 2. benim cildim de karma yağlı bir cilt fakat ben tüm yüzümü bir damlacıkla nemlendirebiliyorum, sivilce problemi yoksa denenebilir bence, kokusuna da bayılıyorum :) kıllanma da 3 aydır gözlemlemedim

  YanıtlaSil