14 Şubat 2014 Cuma

Avon-SuperShock Gel Eyeliners

Huuuuhuuuu! Sevgililer gününden herkese kocamaaan bir merhaba!
Herkesin sevgililer günü kutlu olsun,fakat seven insan için hergün,her saat,her dakika,her an özeldir diyerek konuyu fazla uzatmıyorum:) heheSizlere bugün,Avon'un en sevilen kalemlerinden yani supershock gel eyelinerlarından bahsedeceğim.Şöyledir ki;benim Avon markasında en severek kullandığım ürünler göz kalemleridir.Tüm lise hayatım boyunca Avon'un siyah göz kalemlerinden kullanmışımdır,hatırası büyük:)


Birçok blogger ve vloggerda gördükten sonra,denemekte fayda var,nasılsa bayılıyorum göz kalemlerine,bu da güzeldir diyerek katalog bulup inceledim.Ama sadece bu 3 rengi satışta bulabildim.Özellikle siyahı birçok kişi tarafından aranmakta ve nedeni bilinmezdir ki katalogda uzun zamandır yok..
Ortadakini -aqua pop- gördüğünüz üzere bayağı bir sevmişim ki,en çok onu kullanmışım:) Gözlerim zaten fazlaca büyük olduğundan,bir de içine koyu renkte kalem çekmeyi hoş bulmuyorum.Eyeliner olarak kullandım ve başarılı buldum! Zaman zamanda göz içime yarısına kadar sürdüm  ve dağıttım.

İncelersek;

- Gel eyeliner olarak geçiyor ve gerçekten sürümü çok rahat.Oldukça yumuşak,ve haliyle sık açmak gerek ucunu..
- Gün içerisinde KESİNLİKLE akma,bulaşma vs yapmadı..
- Renk verme açısından gayet başarılı!
- Gözlerimden herhangi bir alerjiye neden olmadı..

- Flash rengi çoğunlukla göz pınarlarımı aydınlatmak için kullanıyorum.Pembe tonlu olduğundan oldukça doğal bir görüntü elde ediyorum..
- Aqua pop yukarda da bahsettiğim gibi eyeliner olarak yada göz içimin yarısına kadar sürerek kullandığım bir renk..
- Savage ise oldukça tatlı bir yeşil turkuaz arası.Kıyafetime uyum sağladığını düşünürsem mutlaka kullandığım bir renk oluyor..

Genel olarak dediğim gibi ben Avon'un daha çok göz kalemlerini sevenlerdenim ve bu kalemler de beni yanıltmadı..Umarım ilerleyen aylarda siyah rengi kataloğa girer,ediniriz.
Yalnız indirimsiz fiyatı 20TL üzeri diye hatırlıyorum.Ben bunları indirimden 8,5TL ye edinmiştim.İndirim beklemek mantıklı :)


Okuduğunuz için,emeğe saygı için teşekkürler!
Öpüldünüüüüüüz

4 yorum:

 1. ben en çok savage rengini severim..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben o rengi pek uyduramıyorum makyajlarıma ama yazın güzel olabilir gibi,eyeliner gibi :>

   Sil
 2. Yanıtlar
  1. evet özellikle göz pınarlarını aydınlatmak için baya iyi bir alternatif :>

   Sil