13 Eylül 2013 Cuma

'Elca Company' alışverişim! #2

Herkese merhaba.
Geciktirdiğim bir post oldu anca yazabiliyorum.Elca'ya 2.kez gidiyorum.Bir önceki alışveriş postu için TıkTık

Yine MAC'den pek bir şey yoktu.Holiday setlerinden oldukça vardı.Clinique ürünleri yine bolca vardı.Gidip görülmesi gereken bi yer.İlla alınacak bir şey bulunuyo :)

Gelelim ben neler aldım?

İlk olarak Este Lauder'dan Pure Color Gloss.Testerı yoktu ama o küçücük yerden gördüğüm kadarıyla,beğenip aldım:)

Normalde lipgloss kullanmayı sevmem.Genelde hepsi yapış yapış bir his verir,ama bu öyle değil! Verdiği his normal bir ruj gibi,kesinlikle yapış yapış değil.Aldığıma pişman olmadım.

Miktar olarakta oldukça yeterli.Fiyatı ise 25TL! Elca bana uzak yada burada Elca yok derseniz ürün Boyner'de satılıyor. Ürünü Boyner'den incelemek ve gerçek fiyatını görmek için TIK
Aynı zamanda Buycosmo.com'dan da satın almk için Tık. Elcada yaklaşık %70 indirimle satılıyor bu ürün ve oldukça fazla vardı..

Bir diğer ürün Clinique'den High Impact Maskara Set. En beğendiğim ve karlı olan bu oldu :)
İçerisinde 1 tam boy High Impact 01 Black mascara,1 tam boy Cream Shaper black diamond ve 1 adet seyahat boyu Take the Day Off göz ve dudak makyaj temizleyici.Clinique ürünlerini merak etmeye başlamışken bu set çok iyi geldi:)


Bu ürüne kasada ekstra bir indirim geçti ve 39 TL ödeyerek satın aldım.Clinique ' in online alışverişinde de mevcut.İncelemek için TIKTIK. Bu setide %40 indirimle satın almış oldum.

Son ürün ise,MAC'in Reel Sexy koleksiyonundan ikili far.Aslında bu farı blog yada instagram çekilişinde hediye ederim diye aldım ama henüz karar veremedim.Güzel bir instagram çekilişi yapmak istiyorum :) Neyse ürüne devam,Farlardan biri çok cici bi bebek pembesi,diğeri ise çok koyu olmayan bir mor.Kullanır mıyım,emin değilim.Çok fazla pigmentli olduğuda söylenemez.Yada tester dura dura bi tuhaf olmuştu:) henüz denemedim bunu.Ama renkler şahane.Fiyatı ise 25TL!Çıkış fiyatı yalnış hatırlamıyosam 60-65TL arasıydı.

Totalde bütün ürünlere 90TL gibi bir fiyatla sahip oldum.Hepsinden genel olarak memnunum.Güzel bir alışveriş oldu.

Ürünlerin incelemelerini de yapacağım en kısa zamanda..

Görüşmek üzere...:)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder