28 Ağustos 2013 Çarşamba

Yves Rocher- Pure System Spot Correcteur (AKNE KAPATICI VE KURUTUCU)

Herkese uzuuuuunca bir aradan sonra merhaba:)

Yazmayalı epey oldu , telefonum servisteydi , makinam bozuldu, geçici makina temin etmek uzun sürdü vs vs. Buraları kısa geçiyorum ve yazıma başlıyorum:)

Bugün sizlere,özellikle akne(sivilce) problemi olanlara,muhteşem kurtarıcı bir üründen bahsedeceğim;Yves Rocher- Pure System Spot Correcteur! Benim akne tedavisi gördüğümü artık bir çoğunuz biliyordur :) Uzun zamandır fondoten kullanmıyorum kesinlikle. Fondoten dışında bir kurtarıcı ararken bu miniği keşfettim!

Ürünümüz 10ml lik bir tüpte Yves Rocher mağazalarında satılmaktadır.Yves Rocher'ın akneli-siyah noktalı ciltlere özel Pure System serisinden bu minik.10ml başta az gelse de,sivilcelerin üzerine neredeyse nokta kadar bile uygulandığında,büyük iş başarıyor!
Kendileri sadece sivilceleri kapatmakla kalmıyor,aynı zamanda sivilcenin kurumasına yardımcı oluyor ve yenilerinin çıkmasını engelliyor.Herhangi bir renk tonu yok;standart ton.Zaten uygulandığı bölgeye iyice yedirildiğinde pek renk farkedilmiyor.Ben buğday tenliyim,renkte bir sorun yaşamadım.
Uygulamasıda gayet basit.

Kendi başlığı ile kolayca masaj yapar gibi uygulanabilir.Böyle olduğu için aynı zamanda hijyenik de.Bir artı puan daha alıyor benden! :) Ben olan sivilcelerimin üzerine nokta kadar uyguluyorum.Daha sonra ya renkli nemlendirici/BB krem yada bir pudra uyguluyorum.Kapatıcılığına ba-yıl-dım! 

Buyrunuz efenim:) Sivilceden eser yok! Aynı zamanda yeni çıkan sivilcelerime uyguladığım zaman,ertesi gün gitmiş oluyorlar! :) 
Fiyatı ise 22.90.Ben %20 Yves Rocher kart indirimimle 18TL ye almıştım.İndirimim devam ediyorken stoklamayı düşünüyorum.Uzunca bir süre daha aşk yaşayacağız gibi :)


Benim gibi bu ürünle aşk yaşayan yada denemek isteyen var mı ? :)

Herkesi çok öpüyorum.Görüşmek üzere! :)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder